Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

-40%

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

65,94 
-40%

Rękawiczki sportowe

napoTECH (granatowy)

65,94 
-40%

Rękawiczki sportowe

napoTECH (szary)

65,94 
-40%

Rękawiczki sportowe

napoTECH (zielony)

65,94 
-40%

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (czarny)

65,94 
-40%

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (różowy)

65,94 
-40%

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (szary)

65,94 

Rękawiczki sportowe – praktyczny dodatek każdego sportowca

Otarcia, odciski, a niekiedy towarzyszące im obrzęki potrafią skutecznie zniechęcić do kontynuowania treningu. Co więcej, nie tylko utrudniają prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, ale przeszkadzają również w codziennych czynnościach. Chcąc chronić delikatną skórę dłoni podczas ćwiczeń, warto zaopatrzyć się w sportowe rękawiczki, które skutecznie zapobiegają pojawianiu się dyskomfortu. Rękawice sportowe nie dopuszczają do pocenia się dłoni pomimo wykonywania wielu powtórzeń ćwiczeń, a dodatkowo uniemożliwiają powstawanie odcisków i dbają o dobrą kondycję skóry dłoni. Dlatego warto się na nie zdecydować również w trakcie jazdy na rowerze, ale również biegania, gry w piłkę nożną, a nawet podczas spacerów.

Rękawiczki do ćwiczeń – niezbędnik podczas treningu

Rękawiczki sportowe z palcami dostępne w ofercie napo gloves wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią odpowiedni komfort noszenia oraz skuteczną izolację termiczną. Proponujemy między innymi rękawiczki materiałowe, funkcyjne do intensywnej aktywności outdoorowej, a także treningowe rękawice antypoślizgowe, gwarantujące pewniejszy chwyt. Takie modele doskonale sprawdzą się również jako rękawiczki samochodowe – utrzymanie zimnej kierownicy w czasie największych mrozów okaże się znacznie łatwiejsze. Rękawiczki sportowe dostępne w katalogu wyróżniają się ponadto niezwykle eleganckim designem, dlatego będą dobrym uzupełnieniem każdej sportowej stylizacji. W ofercie sklepu napo gloves znajdują się zarówno sportowe rękawice męskie, jak i damskie rękawiczki sportowe.

Rękawiczki treningowe dla sportowców i podróżników

Rękawiczki do treningu proponowane są nie tylko sportowcom, ale również miłośnikom rozmaitych wypraw, na przykład górskich. Rękawice do sportu gwarantują skuteczną izolację termiczną oraz ogromny komfort noszenia, dzięki któremu w żaden sposób nie utrudniają codziennych aktywności, wręcz przeciwnie. Zastosowanie w rękawiczkach specjalnej technologii dotykowej umożliwia bezproblemową obsługę urządzeń mobilnych, a także bankomatów czy też nawigacji samochodowych – bez konieczności ich zdejmowania. Technologia NAPOTOUCH jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi ekranami dotykowymi. Wszystko to sprawia, że dotykowe rękawice sportowe to produkty niezwykle uniwersalne, doskonale sprawdzające się w roli rękawiczek do smartfona. Osoby aktywne zyskują z jednej strony doskonałą ochronę przed niskimi temperaturami i silnym wiatrem, a z drugiej technologię dotykową ułatwiającą obsługę wielu urządzeń. Teraz bez konieczności zdejmowania rękawiczek możesz wykonać telefon, włączyć nawigację czy skorzystać z bankomatu.

Rękawiczki sportowe zimowe – praktyczne i ciepłe

Dłonie są szczególnie narażone na działanie niskich temperatur podczas uprawiania outdoorowej aktywności fizycznej zimą. Właściwą ochronę podczas uprawiania sportu w niskich temperaturach zagwarantuje odpowiedni strój. Jednym z jego elementów są zimowe rękawiczki do ćwiczeń. Sportowe rękawice mają za zadanie zadbać o komfort termiczny dłoni, chroniąc je przed działaniem niskich temperatur oraz wiatru, a jednocześnie ułatwiać uprawianie aktywności fizycznej, poprawiając pewność uchwytu i zapobiegając oślizgnięciom dłoni. Z tego powodu taki model powinien mieć przy zawsze przy sobie każdy wielbiciel sportów zimowych. O komfort termiczny dłoni warto zadbać jednak nie tylko zimą, ale również w ciągu całego roku. Rękawiczki na trening to atrybut każdego sportowca.Wykorzystane tworzywa w rękawiczkach sportowych sprawiają, że produkty te okażą się dobrym wyborem na każdą pogodę – zarówno w okresie przejściowym, jak i w zimie. W ofercie sklepu napo gloves posiadamy nie tylko rękawiczki do treningu, ale również modele, które doskonale dopełnią codzienne stylizacje – rękawiczki skórzane czy modele ze skóry ekologicznej. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź model na miarę swoich potrzeb.