Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (granatowy)

109,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (szary)

109,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (zielony)

109,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (czarny)

109,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (różowy)

109,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (szary)

109,00 

Rękawiczki sportowe – praktyczny dodatek każdego sportowca

Otarcia, odciski, a niekiedy towarzyszące im obrzęki potrafią skutecznie zniechęcić do kontynuowania treningu. Co więcej, nie tylko utrudniają prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, ale przeszkadzają również w codziennych czynnościach. Chcąc chronić delikatną skórę dłoni podczas ćwiczeń, warto zaopatrzyć się w sportowe rękawiczki, które skutecznie zapobiegają pojawianiu się dyskomfortu. Rękawice sportowe nie dopuszczają do pocenia się dłoni pomimo wykonywania wielu powtórzeń ćwiczeń, a dodatkowo uniemożliwiają powstawanie odcisków i dbają o dobrą kondycję skóry dłoni. Dlatego warto się na nie zdecydować również w trakcie jazdy na rowerze, ale również biegania, gry w piłkę nożną, a nawet podczas spacerów.

Rękawiczki do ćwiczeń – niezbędnik podczas treningu

Rękawiczki sportowe z palcami dostępne w ofercie napo gloves wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią odpowiedni komfort noszenia oraz skuteczną izolację termiczną. Proponujemy między innymi rękawiczki materiałowe, funkcyjne do intensywnej aktywności outdoorowej, a także treningowe rękawice antypoślizgowe, gwarantujące pewniejszy chwyt. Takie modele doskonale sprawdzą się również jako rękawiczki samochodowe – utrzymanie zimnej kierownicy w czasie największych mrozów okaże się znacznie łatwiejsze. Rękawiczki sportowe dostępne w katalogu wyróżniają się ponadto niezwykle eleganckim designem, dlatego będą dobrym uzupełnieniem każdej sportowej stylizacji. W ofercie sklepu napo gloves znajdują się zarówno sportowe rękawice męskie, jak i damskie rękawiczki sportowe.

Rękawiczki treningowe dla sportowców i podróżników

Rękawiczki do treningu proponowane są nie tylko sportowcom, ale również miłośnikom rozmaitych wypraw, na przykład górskich. Rękawice do sportu gwarantują skuteczną izolację termiczną oraz ogromny komfort noszenia, dzięki któremu w żaden sposób nie utrudniają codziennych aktywności, wręcz przeciwnie. Zastosowanie w rękawiczkach specjalnej technologii dotykowej umożliwia bezproblemową obsługę urządzeń mobilnych, a także bankomatów czy też nawigacji samochodowych – bez konieczności ich zdejmowania. Technologia NAPOTOUCH jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi ekranami dotykowymi. Wszystko to sprawia, że dotykowe rękawice sportowe to produkty niezwykle uniwersalne, doskonale sprawdzające się w roli rękawiczek do smartfona. Osoby aktywne zyskują z jednej strony doskonałą ochronę przed niskimi temperaturami i silnym wiatrem, a z drugiej technologię dotykową ułatwiającą obsługę wielu urządzeń. Teraz bez konieczności zdejmowania rękawiczek możesz wykonać telefon, włączyć nawigację czy skorzystać z bankomatu.

Rękawiczki sportowe zimowe – praktyczne i ciepłe

Dłonie są szczególnie narażone na działanie niskich temperatur podczas uprawiania outdoorowej aktywności fizycznej zimą. Właściwą ochronę podczas uprawiania sportu w niskich temperaturach zagwarantuje odpowiedni strój. Jednym z jego elementów są zimowe rękawiczki do ćwiczeń. Sportowe rękawice mają za zadanie zadbać o komfort termiczny dłoni, chroniąc je przed działaniem niskich temperatur oraz wiatru, a jednocześnie ułatwiać uprawianie aktywności fizycznej, poprawiając pewność uchwytu i zapobiegając oślizgnięciom dłoni. Z tego powodu taki model powinien mieć przy zawsze przy sobie każdy wielbiciel sportów zimowych. O komfort termiczny dłoni warto zadbać jednak nie tylko zimą, ale również w ciągu całego roku. Rękawiczki na trening to atrybut każdego sportowca.Wykorzystane tworzywa w rękawiczkach sportowych sprawiają, że produkty te okażą się dobrym wyborem na każdą pogodę – zarówno w okresie przejściowym, jak i w zimie. W ofercie sklepu napo gloves posiadamy nie tylko rękawiczki do treningu, ale również modele, które doskonale dopełnią codzienne stylizacje – rękawiczki skórzane czy modele ze skóry ekologicznej. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź model na miarę swoich potrzeb.