Spis treści:

  1. We will rock you
  2. Oryginalne i wciąż funkcjonalne

Połączeniem elegancji oraz rockowego charakteru są rękawiczki skórzane napoROCK, czyli nowość od napo gloves. To damskie rękawiczki z cienką wyściółką wykonane z naturalnej skóry jagnięcej, idealne na letnie wieczory. Występują jako propozycja na przykład na zbliżające się festiwale muzyczne, gdzie w parze ze świetną zabawą i brzmieniem najlepszych zespołów idzie oryginalny, rockowy styl.

Rękawiczki damskie

napoROCK (różowy/złoty)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoREBEL (czarny/czerwony)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoREBEL (czarny)

239,00 

Rękawiczki skórzane

napoKISS (czarny/jasny brązowy)

249,00 

Rękawiczki skórzane

napoKISS (brązowy)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoMODO (czarny)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoROCK (czarny)

239,00 

We will rock you

Ćwieki, którymi niegdyś ozdabiano samodzielnie ubrania, dominowały na rynku jako wyraz wewnętrznego buntu i ekstrawaganckiego stylu. Dziś natomiast są wyrazem pewności siebie i dodają każdej stylizacji rockowego charakteru. Idealnie nadają się na najpopularniejsze festiwale muzyczne, które podbiły serca wszystkich, nawet tych, którzy nie są fanami konkretnego gatunku muzycznego. Donauinselfest w Austrii w czerwcu, Open’er Festival w Gdyni, gdzie wystąpią między innymi Artic Monkeys i Depeche Mode czy Impast Festiwal 2018 – niezależnie, na jakie muzyczne wydarzenie się wybierzesz, już dziś możesz zaplanować swoją stylizację. Przewidujemy, że tego lata hitem w modzie będą właśnie te skórzane rękawiczki z ćwiekami. Dobranie ich do koronkowego topu, jeansowej kurtki czy nawet delikatnej sukienki będzie totalną rewolucją w dotychczasowych kanonach mody. To właśnie spełnienie przeznaczenia ćwieków, które są oryginalnym dodatkiem do rękawiczek.

Oryginalne i wciąż funkcjonalne

Nowy fason rękawiczek skórzanych od napo gloves sprawia, że nadal pozostają one funkcjonalne i praktyczne w zastosowaniu. Zarówno projekt, jak i produkcja, odbyły się na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal. Od teraz nowa, niewidoczna i odporna na ścieranie technologia touchscreen NAPOTOUCH pozwoli na jeszcze lepsze i wygodniejsze korzystanie z urządzeń dotykowych. Specjalne materiały, czyli naturalna skóra jagnięca oraz delikatna wyściółka świetnie nadają się nawet podczas cieplejszych, letnich dni. Te damskie rękawiczki nadają się także do prowadzenia samochodu i zwiększają przyczepność dłoni do kierownicy. To właśnie te dodatkowe, ułatwiające codzienne czynności funkcje, zdobyły ogromną popularność na rynku. Oferowane przez nas produkty nie są zwykłymi rękawiczkami. Napo gloves myśli nawet o najdrobniejszych szczegółach, żebyś wyglądała oraz czuła się cudownie.

You rock!

Pokaż swój indywidualny styl, wykorzystując rękawiczki skórzane napoROCK w niemalże każdej sytuacji. Zdziwisz się, jak do wielu stylizacji pasują właśnie te dodatki. Ponadczasowy, czarny kolor, dodatkowo podkreśla wyrazisty i surowy styl rękawiczek, natomiast gładka skóra i miękka wyściółka zachowuje ich subtelność oraz kobiecość. Zakładając te akcesoria, niewątpliwie pokazujesz, kto tu rządzi. Skórzane dodatki nigdy nie wyjdą z mody, a w połączeniu z ćwiekami zyskują nowego wymiaru. Ponadczasowa elegancja i ostrzejszy look stworzy harmonijną całość zarówno do eleganckiego stroju, jak i stylizacji casual. Wybierz napoROCK, a przekonasz się, że w każdej z nas drzemie odrobina buntowniczej i niezależnej kobiety.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00