Spis treści:

  1. We will rock you
  2. Oryginalne i wciąż funkcjonalne

Połączeniem elegancji oraz rockowego charakteru są rękawiczki skórzane napoROCK, czyli nowość od napo gloves. To damskie rękawiczki z cienką wyściółką wykonane z naturalnej skóry jagnięcej, idealne na letnie wieczory. Występują jako propozycja na przykład na zbliżające się festiwale muzyczne, gdzie w parze ze świetną zabawą i brzmieniem najlepszych zespołów idzie oryginalny, rockowy styl.

Rękawiczki skórzane

napoKISS (czarny/jasny brązowy)

249,00 
-40%

Rękawiczki damskie

napoREBEL (czarny)

143,94 

Rękawiczki skórzane

napoKISS (czarny)

239,00 
-40%

Rękawiczki damskie

napoROCK (czarny)

143,94 
-30%

Rękawiczki damskie

napoROCK (różowy/złoty)

167,93 
-40%

Rękawiczki damskie

napoMODO (czarny)

143,94 
-20%

Rękawiczki damskie

napoREBEL (czarny/czerwony)

191,92 

Rękawiczki skórzane

napoKISS (brązowy)

239,00 

We will rock you

Ćwieki, którymi niegdyś ozdabiano samodzielnie ubrania, dominowały na rynku jako wyraz wewnętrznego buntu i ekstrawaganckiego stylu. Dziś natomiast są wyrazem pewności siebie i dodają każdej stylizacji rockowego charakteru. Idealnie nadają się na najpopularniejsze festiwale muzyczne, które podbiły serca wszystkich, nawet tych, którzy nie są fanami konkretnego gatunku muzycznego. Donauinselfest w Austrii w czerwcu, Open’er Festival w Gdyni, gdzie wystąpią między innymi Artic Monkeys i Depeche Mode czy Impast Festiwal 2018 – niezależnie, na jakie muzyczne wydarzenie się wybierzesz, już dziś możesz zaplanować swoją stylizację. Przewidujemy, że tego lata hitem w modzie będą właśnie te skórzane rękawiczki z ćwiekami. Dobranie ich do koronkowego topu, jeansowej kurtki czy nawet delikatnej sukienki będzie totalną rewolucją w dotychczasowych kanonach mody. To właśnie spełnienie przeznaczenia ćwieków, które są oryginalnym dodatkiem do rękawiczek.

Oryginalne i wciąż funkcjonalne

Nowy fason rękawiczek skórzanych od napo gloves sprawia, że nadal pozostają one funkcjonalne i praktyczne w zastosowaniu. Zarówno projekt, jak i produkcja, odbyły się na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal. Od teraz nowa, niewidoczna i odporna na ścieranie technologia touchscreen NAPOTOUCH pozwoli na jeszcze lepsze i wygodniejsze korzystanie z urządzeń dotykowych. Specjalne materiały, czyli naturalna skóra jagnięca oraz delikatna wyściółka świetnie nadają się nawet podczas cieplejszych, letnich dni. Te damskie rękawiczki nadają się także do prowadzenia samochodu i zwiększają przyczepność dłoni do kierownicy. To właśnie te dodatkowe, ułatwiające codzienne czynności funkcje, zdobyły ogromną popularność na rynku. Oferowane przez nas produkty nie są zwykłymi rękawiczkami. Napo gloves myśli nawet o najdrobniejszych szczegółach, żebyś wyglądała oraz czuła się cudownie.

You rock!

Pokaż swój indywidualny styl, wykorzystując rękawiczki skórzane napoROCK w niemalże każdej sytuacji. Zdziwisz się, jak do wielu stylizacji pasują właśnie te dodatki. Ponadczasowy, czarny kolor, dodatkowo podkreśla wyrazisty i surowy styl rękawiczek, natomiast gładka skóra i miękka wyściółka zachowuje ich subtelność oraz kobiecość. Zakładając te akcesoria, niewątpliwie pokazujesz, kto tu rządzi. Skórzane dodatki nigdy nie wyjdą z mody, a w połączeniu z ćwiekami zyskują nowego wymiaru. Ponadczasowa elegancja i ostrzejszy look stworzy harmonijną całość zarówno do eleganckiego stroju, jak i stylizacji casual. Wybierz napoROCK, a przekonasz się, że w każdej z nas drzemie odrobina buntowniczej i niezależnej kobiety.

-40%

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

143,94 
-40%

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

131,94 
-40%

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

65,94 
-40%

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

143,94 
-40%

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

149,94 
-40%

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

155,94 
-40%

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

155,94 
-40%

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

155,94