Rok kalendarzowy obfituje w okazje, a każda z nich jest dobra, by sprawić prezenty naszym bliskim. Chociaż upominkami najczęściej obdarowujemy osoby, które doskonale znamy, a najnowsze badania donoszą, że dużo ze sobą rozmawiamy (dziennie wypowiadamy około 16 tysięcy słów!), to któż nie stanął przed dylematem, co wybrać, aby sprawić radość podarunkiem. Jeśli teraz głowisz się, co może stanowić najlepszy prezent dla mężczyzny, odetchnij z ulgą – jesteś na dobrym tropie.

Mężczyźni lubią otaczać się użytecznymi rzeczami, ale warto mieć na uwadze, że prezent dla faceta nie wiąże się tylko z zakupem kolejnych narzędzi do majsterkowania. Panowie coraz bardziej przywiązują wagę do swojego wizerunku, dzięki czemu dynamicznie rozwija się moda męska. Zwykle samodzielnie kompletując wymarzoną garderobę, koncentrują się na ubraniach, a przecież we wszystkich stylizacjach to akcesoria stanowią „wisienkę na torcie”. Jaki z tego wniosek? Postaw na dodatki – to super pomysł na prezent dla niego!

Tu jednak nadal mamy szereg możliwości. Pasek, torba, krawat, mucha, spinki do koszuli… Typowy, pierwszy pomysł na prezent dla mężczyzny z zakresu akcesoriów obejmuje właśnie którąś z tych rzeczy. A gdyby tak wybrać coś niestandardowego?! Zrób mu niespodziankę – wybierz rękawiczki napo gloves!

W szerokiej ofercie napo gloves znajdziesz prezent z klasą dla mężczyzny. Dla pasjonatów motoryzacji świetnie sprawdzą się wykonane z miękkiej jagnięcej skóry rękawiczki męskie do samochodu. Poprawiają komfort jazdy – chronią dłonie przed otarciami, umożliwiają stabilne operowanie skrzynią biegów i kierownicą, zapewniają uczucie ciepła, a dzięki stylowym otworom i wycięciom zapobiegają uczuciu spoconych dłoni. Jeśli jednak chcesz podarować jeszcze więcej ciepła, w ofercie napo gloves znajdziesz także męskie rękawiczki zimowe (zarówno z naturalnej jak i ekologicznej skóry).

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny/szary)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoCAMO (czarny/zielony)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoBOSS (brązowy)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoUOMO eco (czarny)

129,00 
249,00 

Rękawiczki męskie

napoSUEDE (czarny/granatowy)

289,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (brązowy/żółty)

249,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki – to brzmi dobrze. Ale zapewne od razu przypominasz sobie to…
Jesteś na dworze. Dzwoni telefon. Chcesz go odebrać, ale najpierw musisz stanąć, odnaleźć źródło dźwięku i zdjąć rękawiczki, by móc skorzystać z dotykowego ekranu. Pośpiesznie chowasz rękawiczki do kieszeni, bo przecież nie chcesz ich zgubić. Dopadasz ekran, próbujesz przesunąć pasek, aby odebrać połączenie i nagle okazuje się, że zajęło Ci to zbyt wiele czasu – osoba na łączach usłyszała, że abonent nie odpowiada.

…i zastanawiasz się, czy aby na pewno chcesz „uszczęśliwiać” taką sytuacją najbliższą osobę. Cóż, chyba każdy kiedyś tego doświadczył, ale spokojnie – mam dobre wieści! Z napo gloves jest inaczej. Wszystkie modele rękawiczek pozwalają na obsługę ekranów dotykowych takich urządzeń jak smartfon, tablet czy też biletomat. Co ciekawe, technologia NAPOTOUCH znajduje się na każdym z palców.

Elegancki i praktyczny prezent dla mężczyzny? Cieszymy się, że pomogliśmy Ci go znaleźć.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00