Spis treści:

  1. Zimowo-stylowo
  2. Niczym z Drive’a

Współcześnie oferowane przez sklepy internetowe rękawiczki skórzane stanowią jeden z najbardziej pożądanych elementów męskiej garderoby. Dodają one nie tylko klasy, ale i charakteru. Zestawione z odpowiednią kolorystyką i typem stylizacji, są w stanie podnieść jej rangę i ukazać męski charakter. Warto jednak wiedzieć, jak łączyć je kolorystycznie i modelowo, aby wyglądać modnie!

249,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (brązowy)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoNERO eco (czarny)

129,00 
289,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (brązowy)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (brązowy/żółty)

249,00 

Rękawiczki skórzane to element garderoby, jakiego nie powinno zabraknąć w żadnej męskiej szafie. Na rynku dostępne są różne modele rękawic męskich, zarówno tych zimowych, jak i do auta, które charakteryzują się inną funkcjonalnością i estetyką. Co ważne, sprawdzają się one zarówno do eleganckich, jak i casualowych stylizacji.

Zimowo-stylowo

Zima to czas, w którym królują w damskiej, jak i męskiej garderobie przede wszystkim ciepłe płaszcze, a także puchowe kurtki. Wydawać by się mogło, że dopasowanie do tego typu okryć wierzchnich odpowiednich rękawic zimowych graniczy z cudem, a jednak jest całkiem inaczej.

Czarne zimowe rękawiczki sprawdzą się przede wszystkim jako dodatek do eleganckich płaszczy z flauszu. Czerń idealnie skomponuje się z okryciem w jaśniejszych kolorach jak np. szarościach, beżach czy też z mocnymi granatami. Warto także zwrócić uwagę na długość płaszcza – ten przekraczający linię pośladków, a dodatkowo posiadający stójkę lub kołnierz jak przy marynarce, stworzy harmonijną i elegancką całość ze skórzanymi rękawicami zimowymi.

Innym rozwiązaniem jest połączenie brązowej galanterii skórzanej z okryciami wierzchnimi w kolorach kremu. Takie połączenie stworzy klasyczną elegancję, która niezmiennie króluje na fashion weekach. Co więcej, jasnobrązowe rękawice można ze spokojem zestawić z flauszowym płaszczem w ciemniejszych odcieniach szarości lub nawet samą czernią. Tego typu stylizacja to rozwiązanie dla mniej odważnych, dla których jasny, kremowy płaszcz to krok za daleko.

Niemniej, rękawice zimowe można wykorzystać do stworzenia luźniejszych, bardziej casualowych stylizacji. Tak np. czarne rękawiczki męskie będą świetnie komponować się z granatową pikowaną kurtką ze stójką lub czarną skórzaną ramoneską z podszyciem. Do tego luźne jeansy w ciemniejszym kolorze i sportowe buty lub trapery w modnych kremowych kolorach. Brązowe natomiast stworzą spójną całość z zieloną zimową parką lub kremową pilotką, do których warto dopasować wygodne spodnie z materiału w ciemniejszych kolorach. Całość podkreślą buty w podobnym kolorze do rękawic.

Niczym z Drive’a

Męskie rękawiczki skórzane produkowane są także w formie idealnie dopasowanej do auta. Samochodowe rękawice posiadają inną estetykę niż te zimowe, a co więcej inną funkcjonalność. O tyle, o ile zimowe mają zapewniać przede wszystkim ciepło, o tyle samochodowe mają być wygodne i gwarantować swobodę ruchu, jednocześnie zabezpieczając przed ślizganiem się dłoni po kierownicy.

Tak też czarne rękawice do auta podkreślą elegancki styl dopasowanych spodni materiałowych, skomponowanych z marynarką czy lekkim płaszczem. Podobnie jak zimowe, najlepiej korespondują one z granatem i jasnymi szarościami. W wersji bardziej casualowej warto połączyć je z jeansową lub satynową bomberką i prostymi spodniami podwiniętymi w nogawce ponad sportowe obuwie.

Brązowe rękawice do auta można z powodzeniem łączyć ze skórzaną kurtą w tym samym kolorze. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w wersji eleganckiej, do której wystarczy dołożyć proste materiałowe spodnie typu chinos oraz białą koszulę, jak i w stylizacji na luźno, gdzie królować będą przetarte jeansy, koszula w kratę lub t-shirt. Świetną opcją jest także bomberka w jasnych kolorach. Podobną inspirację znaleźć można w filmie Drive, gdzie brązowe rękawice samochodowe skomponowano z czarnymi materiałowymi spodniami i białą, luźną satynową kurtką.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00