Spis treści:

  1. Rękawiczki zimowe na miarę XXI wieku
  2. Ponadczasowa elegancja dla każdej dziewczyny
  3. Jak wybrać odpowiedni model rękawiczek damskich?

Grudzień to piękny, rodzinny miesiąc obfitujący w moc wzruszeń i emocji. Świąteczny czas związany jest również z prezentami, które znajdujemy pod przystrojoną choinką. Niestety, wielu osób nie omija stres, który wiąże się z wybieraniem idealnych podarunków dla bliskich, gdyż najczęściej szuka się ich na ostatnią chwilę. Receptą na spokój i udane zakupy może okazać się bardzo praktyczny, przydatny, a jednocześnie elegancki zakup: skórzane rękawiczki do urządzeń dotykowych. Czym się charakteryzują i co decyduje o ich wyjątkowości?

Ocieplane, skórzane rękawiczki dla kobiet jesień zima 2018 - 2019

Rękawiczki zimowe na miarę XXI wieku

Zaledwie dekadę temu problem odbierania połączeń lub surfowania w Internecie w rękawiczkach w zasadzie nie istniał. W kolejnych latach, które przyniosły niesamowity postęp technologiczny, okazało się, że odpisanie na wiadomość lub wybranie numeru w mroźny dzień jest wręcz niemożliwe. Popularne i tanie ochraniacze wykonane z akrylu lub polaru, a także standardowe produkty z ekoskóry lub skóry naturalnej, nie współpracują z ekranami dotykowymi. Nasza marka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wprowadziła do oferty skórzane rękawiczki damskie typu touchscreen, które pozwalają obsługiwać zdecydowaną większość urządzeń mobilnych. Modele zimowe zapewniają nadzwyczajny komfort noszenia i ciepło dzięki miłej w dotyku warstwie izolującej. To bez wątpienia przydatny prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy.

Rękawiczki damskie

napoSHINE (czarny/srebrny)

219,00 

Rękawiczki damskie

napoMODO (czarny)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoROSE (czarny/granatowy)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoLADY eco (czarny/szary)

129,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoPELLE (czarny)

259,00 

Rękawiczki skórzane

napoKISS (brązowy)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoREBEL (czarny)

239,00 

Ponadczasowa elegancja dla każdej dziewczyny

Jeszcze w ubiegłym stuleciu rękawiczki damskie były obowiązkowym elementem garderoby każdej kobiety. Noszono je przez cały rok, nawet latem – oczywiście w zależności od temperatury za oknem, wybierano lżejsze lub grubsze materiały. Jednym z nich była oczywiście skóra. Jej wyjątkowe właściwości są nadal wysoko cenione przez świadomych konsumentów. Nic nie zastąpi tego elastycznego i miękkiego materiału, który nie ogranicza ruchów i pozwala dłoniom oddychać. Skórzane rękawiczki napoROSE ocieplone od środka dodatkowym materiałem, świetnie sprawdzają się w rozmaitych warunkach i do każdej stylizacji. Są idealnym pomysłem na prezent pod choinkę zarówno dla młodszych, jak i starszych kobiet. Doceni je również dziewczyna pasjonująca się muzyką metalową, a także taka, która zamiast ramoneski wybiera elegancki płaszcz z kozakami na słupku. Trudno przejść obojętnie obok tak ładnego i uniwersalnego produktu, który w naszej strefie klimatycznej niejednokrotnie okazuje się zbawienny. Co ważne, doskonałej jakości skóra jagnięca, z której najczęściej wykonuje się tego typu rękawiczki zimowe, jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Dlatego posłuży przez lata, pozostając w nienagannym stanie.

Rękawiczki dotykowe dla kobiet z obsługą smartfonów

Jak wybrać odpowiedni model rękawiczek damskich?

Zanim postawisz na konkretny model, spróbuj się zorientować, jaki rozmiar nosi dziewczyna, której zamierzasz sprawić świąteczny prezent. Rękawiczki skórzane nie powinny być ani za ciasne, ani za luźne, gdyż mogą wtedy zjeżdżać z dłoni. Idealne dopasowanie to pierwszy krok do sukcesu. Kolejnym jest wybór koloru oraz ewentualnych połączeń z tkaninami i ozdobami. Najbardziej uniwersalną barwą jest oczywiście czerń oraz szarość, jednak napo gloves w swoim asortymencie posiada również niezwykle gustowną wersję w odcieniu czerwieni. Fanki motocykli i ciężkich brzmień z pewnością będą zachwycone zdobieniami rękawiczek skórzanych napoSTUD w postaci ćwieków, a fanki torebek Chanel pikowanym wierzchem. Zastanów się również nad krojem – w ofercie znajdują się zarówno klasyczne egzemplarze zakrywające nadgarstek, jak i bardziej zadziorne, mocno wycięte i urozmaicone oryginalnymi dziurkowaniami. Niezależnie od wybranego modelu, każda z par wykonanych w technologii touchscreen NAPOTOUCH z pewnością doskonale wywiąże się ze swojej roli i sprawi obdarowanej osobie wiele radości. Dzięki możliwości obsługi smartfona lub tabletu w chłodne dni będziesz mógł pozostać z ukochaną osobą ciągłym kontakcie niezależnie od kaprysów pogody.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00