Spis treści:

  1. Ponadczasowa stylizacja
  2. Najwyższa jakość wykonania
  3. Zaawansowana technologia dotykowa
  4. Nie tylko do kierowców

Obok zabytkowego samochodu nie sposób jest przejść obojętnie. Oldtimery rozpalają wyobraźnię, przywodząc na myśl dawne czasy. Nic zatem dziwnego, że pasjonatów stylowych czterech kółek nie brakuje, a pielęgnacja pojazdu staje się dla nich prawdziwym hobby. Mimo że antyki bywają kapryśne, to jazda za ich kołem to prawdziwa przyjemność, której nie zaznamy, prowadząc nowoczesne auto.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (brązowy/żółty)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny/bordowy)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (czarny/zielony)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny/szary)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoROGUE (brązowy)

239,00 
249,00 
249,00 

Ponadczasowa stylizacja

Oldtimer nie jest zwykłym środkiem transportu. W trakcie jazdy możemy przenieść się w czasie, napawając się piękną linią kierownicy i wdychając zapach skórzanej tapicerki. Strój kierowcy zabytkowego auta nie może być jednak przypadkowy. Bardzo stylowym dodatkiem będą samochodowe rękawiczki skórzane napoCROCHET – swoim krojem oddające ducha dawnych lat. Produkt wykonany jest z delikatnej skóry w kolorze brązowym ozdobionej wstawkami z kremowej wełny. Ten finezyjny fason został stworzony z myślą o miłośnikach wyrafinowanego piękna, tak charakterystycznego dla oldtimerów. Skórzane rękawiczki to bardzo praktyczne rozwiązanie – w trakcie jazdy ułatwiają utrzymanie kierownicy w odpowiedniej pozycji. Dawniej były one nieodłącznym atrybutem kierowcy. Obecnie nie są już tak popularne, jednak prawdziwi miłośnicy motoryzacji nie wyobrażają sobie bez nich jazdy.

Najwyższa jakość wykonania

Rękawiczki samochodowe napoCROCHET to jednak nie tylko wyrafinowany krój, który wzbudza w nas nostalgię za dawnymi czasami. To również produkt najwyższej jakości zapewniający kierowcy maksimum komfortu – nie tylko w trakcie jazdy. Rękawiczki męskie zostały wykonane ze skóry jagnięcej, która wyróżnia się miękką i delikatną strukturą. Dzięki temu produkt z niej wykonany doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni. Materiał cechuje duża wytrzymałość na uszkodzenia. Nie trzeba też w jego przypadku stosować specjalnej pielęgnacji, przez co jest niezwykle łatwy w utrzymaniu. napoCROCHET, w przeciwieństwie do rękawiczek zimowych, nie mają wewnętrznego ocieplenia, dlatego idealnie sprawdzą się jako dodatek garderoby w trakcie cieplejszych miesięcy.

Zaawansowana technologia dotykowa

Pasjonaci zabytkowych samochodów również lubią korzystać z nowoczesnych gadżetów. Rękawiczki napoCROCHET w znacznym stopniu im to ułatwią. W czasach, kiedy telefon komórkowy jest naszą trzecią ręką, chcemy mieć nieustannie do niego dostęp, bez konieczności każdorazowego zdejmowania rękawiczek. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu, stworzyliśmy technologię napoTOUCH, w którą zaopatrzyliśmy nasze rękawiczki męskie skórzane. Każda para pokryta jest specjalną warstwą, dzięki której ekrany telefonów czy tabletów, doskonale reagują na dotyk odzianej w rękawiczkę ręki. Jest to szczególnie praktyczne do obsługi nawigacji w trakcie jazdy, czy korzystania z telefonu w chłodny wieczór. Już nie musisz wybierać, między odczytaniem maila a ochroną przed zimnem!

Nie tylko do kierowców

Rękawiczki napoCROCHET zostały stworzone z myślą o miłośnikach samochodów zabytkowych, jednak nie tylko za kierownicą auta prezentują się znakomicie. Produkt będzie też doskonałym zwieńczeniem codziennej stylizacji eleganckiego mężczyzny. Rękawiczki skórzane, dzięki uniwersalnemu krojowi i ciepłej kolorystyce, świetnie komponują się z tweedowymi marynarkami, wełnianymi swetrami czy kurtkami wykonanymi ze skóry. Chronią one dłonie przed zimnym wiatrem w trakcie kapryśnych, jesiennych wieczorów, zapewniając maksimum komfortu na co dzień. Przełam rutynę, zakładając je do pracy czy na spacer, a z pewnością wyróżnisz się z tłumu!

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00