Spis treści:

  1. Magia świąt
  2. Świąteczna gorączka
  3. Zainspiruj się
  4. Zachowaj spokój

Magia świąt

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Jak za dotknięciem magicznej różdżki świat nagle zwalnia, wycisza się. Mimo, że na dworze panuje chłód, w sercach czuć ciepłą, przyjazną atmosferę. Nic więc dziwnego, że chyba każdy z nas cieszy się, gdy podczas emisji reklam po rocznej przerwie usłyszy melodię „Coraz bliżej święta”…przynajmniej za pierwszym razem 🙂 Wspomnienia z ubiegłych lat przywołują wtedy wspólne chwile z najbliższymi, zapach choinki oraz aromaty wypełniające kuchnię. W głowie pojawia się obraz migoczących na każdym kroku światełek i wszechobecnych dekoracji w odcieniach zieleni, czerwieni, złota. Gdy rozmarzeni magią świąt wrócimy wreszcie do rzeczywistości, najczęściej uświadamiamy sobie, że usłyszana przed chwilą reklama to tak naprawdę sygnał rozpoczynający czas intensywnych przygotowań.

Świąteczna gorączka

Zazwyczaj zanim w spokoju usiądziemy przy wigilijnym stole, prowadzimy prawdziwy wyścig z czasem i własnymi możliwościami. Świąteczna gorączka, bo o niej mowa, wiąże się w dużym stopniu z poszukiwaniem upominków na gwiazdkę. Piękną tradycję, jaką jest obdarowywanie najbliższych, warto pielęgnować, ale co zrobić, gdy najzwyczajniej w świecie brakuje pomysłu na prezenty świąteczne?! W końcu rokrocznie stajemy przed tym niemałym wyzwaniem. Zwykle łatwiej jest nam trafić w kobiecy gust i zrobić niespodziankę mamie, siostrze czy przyjaciółce. Niestety zadanie staje się trudniejsze, gdy mamy kupić prezent na święta dla chłopaka. Mężczyźni dużo większą wagę przywiązują do funkcjonalności podarunków. Zatem co można kupić chłopakowi na Święta Bożego Narodzenia, aby było przydatne, oryginalne i nie zostało wystawione następnego dnia na sprzedaż w popularnym serwisie ogłoszeniowym?!

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny/granatowy)

219,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (brązowy/kremowy)

249,00 
249,00 

Rękawiczki męskie

napoGENT (czarny/szary)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoNERO eco (czarny)

129,00 

Rękawiczki męskie

napoBOSS (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (czarny)

249,00 

Zainspiruj się

Idealny prezent dla mężczyzny na święta stanowią rękawiczki napo gloves. Bogaty wybór modeli sprawia, że z łatwością można wybrać odpowiednią parę zarówno dla sportowych freaków (napoTECH), jak i fanów motoryzacji (napoDRIVE) czy eleganckich dżentelmenów (napoMEN). Od szykownego tweedu (napoTWEED eco) po wojskowe moro (napoCAMO) wszystkie rękawiczki są wyposażone w nowoczesną technologię NAPOTOUCH, która pozwala na korzystanie z urządzeń z ekranem dotykowym, bez konieczności zdejmowania rękawiczek. Produkty napo gloves wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością i komfortem użytkowania, ale również świetnym wyglądem. Z pewnością będą stanowiły pomysłowy oraz praktyczny prezent dla niego na święta.

Zachowaj spokój

Żeby znaleźć idealny prezent pod choinkę, dobrze jest zająć się poszukiwaniami z odpowiednim zapasem czasu. W połączeniu z robieniem zakupów on-line pozwoli to uniknąć gorączkowego biegania po sklepach i stania w długich kolejkach. Jeśli jednak masz mało czasu na wybór prezentu i czytasz ten wpis, to… tym bardziej się nie stresuj – surfujesz po właściwej stronie internetowej! To tu znajdziesz i zamówisz znakomity prezent dla chłopaka na święta!

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00