Spis treści:

  1. Jak dobrać prezent na mikołajki dla dziewczyny?
  2. Propozycje prezentów
  3. Czy skupić się tylko na doborze prezentu?

Chcąc dobrze wybrać prezent dla dziewczyny na mikołajki wybieramy się najczęściej do centrum handlowego, drogerii lub perfumerii. Co zrobić jeżeli szukamy alternatywy? Warto zapoznać się z ofertą sklepów internetowych. Udany upominek cechuje się walorami estetycznymi lub praktycznym zastosowaniem.

Jak dobrać prezent na mikołajki dla dziewczyny?

Zbliża się pora roku, w której będziesz musiał podjąć wyjątkowe decyzje. Sprostać kobiecym wymaganiom nie jest łatwo. W niektórych przypadkach nietrafiony upominek może skończyć się nawet rozczarowaniem. Jest jednak wiele sposobów, aby uniknąć takiej sytuacji.
Podczas typowej, codziennej rozmowy możesz dyskretnie poruszyć temat prezentów. Dyskretnie, to znaczy nie bezpośrednio. Dzięki temu dowiesz się co kupić dziewczynie na mikołajki. Zapytaj swojej drugiej połówki czego jej potrzeba. Czy ma ochotę gdzieś pojechać lub marzy o romantycznym wypadzie do kina lub restauracji. Jeżeli sposób podprogowej komunikacji nie jest Ci obcy, to nie musisz nawet nic mówić. Zaproponuj żebyście obejrzeli film o świątecznym klimacie. Pod wpływem emocji Twoja dziewczyna może sama zacząć rozmowę na temat tego wyjątkowego czasu i wspomnieć co chciałaby dostać.

Jeżeli chcesz wybrać odpowiedni prezent dla dziewczyny na mikołajki, to możesz także zapytać jej mamę lub koleżanki o poradę. Kobiety stale rozmawiają na temat zachcianek i marzeń. Porównują różne produkty i oceniają wygląd modelek. W międzyczasie mogą wspomnieć co chciałyby dostać w ramach upominku lub jakie artykuły szczególnie im się podobają. Dyskretna prośba o pomoc będzie miała dwie zalety. Po pierwsze dowiesz się jaki prezent sprawić na mikołajki. Po drugie wywrzesz dobry efekt na osobach z bliskiego otoczenia Twojej dziewczyny, troszcząc się o jej potrzeby.

Rękawiczki damskie

napoREBEL (czarny/czerwony)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny/złoty)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoROSE (czarny/granatowy)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoGLARE (czarny)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoREBEL (czarny)

239,00 

Rękawiczki skórzane

napoKISS (brązowy)

239,00 

Propozycje prezentów

Co zrobić w przypadku, gdy nie dowiesz się czego oczekuje Twoja wybranka? Należy wtedy zakasać rękawy i zdecydować się na przewidzenie jej potrzeb. Sprawdź jak odpowiednio dobrać prezenty na mikołaja dla dziewczyny. Jeżeli w jej pokoju lub mieszkaniu znajdują się stosy książek nie musisz się długo zastanawiać. Sprawdź poszczególnych autorów, a także tytuły lektur. Dzięki temu szybko zorientujesz się jaki gatunek Twoja dziewczyna lubi najbardziej. Możesz zdecydować się na kupienie limitowanej edycji wybranej serii. Komplety są zwykle umieszczone w eleganckim opakowaniu. Książki zapewnią nie tylko przyjemność z czytania, ale będą się także dobrze prezentować na półce.
W przypadku gdy lubicie chodzić na koncerty, słuchać razem muzyki, czy często decydujecie się na wypady do kina lub teatru, to możesz poszukać ciekawego wydarzenia i zakupić bilet. Jeżeli nie pozwalają na to warunki- spraw jej ulubioną płytęlub element garderoby z nazwą wybranego zespołu. Jeżeli lubi filmy możesz poszukać plakatów kinowych. Będą stanowić ciekawe urozmaicenie pokoju.

Dla fanki mediów społecznościowych możesz dobrać praktyczny prezent. Będzie to, na przykład zestaw rękawiczek dotykowych. Przed kupnem zastanów się nad wyborem odpowiedniej marki. Jakość materiału powinna iść w parze z funkcjonalnością. Dobrym wyborem będzie marka “napo gloves”. Jej produkty cechują się wytrzymałością. Poprawiają sprawność manualną i pozwalają na wysoki poziom czucia, z zachowanie walorów trzymania odpowiedniej temperatury. Twoją dziewczyna będzie Ci wdzięczna, że do obsługi telefonu nie będzie koniecznie zdjęcie rękawiczek.

Klasycznym pomysłem na prezent dla dziewczyny na mikołaja jest biżuteria. Naszyjnik lub kolczyki będą służyć Twojej wybrance przez lata i zawsze jej o Tobie przypominać. Dobra jakość materiałów pozwoli na zachowanie przyciągającego efektu przez lata. Jest to droższa opcja. Jednak w nadchodzącym świątecznym czasie jubilerzy oferują pakiety promocyjne. Można w nich znaleźć ciekawe produkty- odpowiednie na Twoją kieszeń.

Najbardziej ryzykownym ruchem będzie wybranie odzieży, jako prezentu. W przypadku koszulki z nazwą zespołu może być łatwo, ponieważ nie jest to element odświętnego ubioru. Jednak jeżeli decydujesz się na sukienkę lub bieliznę dobrze się zastanów. Przed zakupem warto poznać dokładne wymiary, a także preferowaną jakość materiału. Łatwo o pomyłkę. Żeby uniknąć kłopotliwej sytuacji możesz nabyć bon podarunkowy. Karty są dostępne w prawie każdym sklepie odzieżowym. Dzięki temu ograniczysz swój wybór jedynie do producenta. Całą przyjemność przymierzania oraz odpowiedniej selekcji zostanie pozostawiona Twojej drugiej połówce.

Czy skupić się tylko na doborze prezentu?

Jeżeli chcesz wywrzeć jeszcze lepsze wrażenie weź pod uwagę także moment, w którym będziesz wręczać upominek. Będzie dobrze jeżeli przekażesz go bez otoczenia osób postronnych. Dzięki temu zachowasz radość swojej dziewczyny tylko dla siebie. Rozważ ubranie bardziej eleganckich części garderoby. Dobrym rozwiązaniem będzie także użycie Twoich ulubionych perfum. Szczegółowe podejście do przekazania prezentu na pewno zostanie docenione przez Twoją ukochaną.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00