Spis treści:

  1. Elegancki prezent na 18 dla chłopaka

Osiemnaste urodziny to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej osoby, zwłaszcza dla młodego chłopaka – symbolizują one wkroczenie w etap dojrzałości. Ta wyjątkowa okazja sprzyja kupowaniu kosztownych prezentów, które nie rzadko są atrybutami dorosłego mężczyzny – samochód, alkohol z wyższej półki, sprzęt technologiczny, czy też eleganckie akcesoria do ubioru, które podkreślają nowy wizerunek. Jeśli chodzi o pomysły na 18 urodziny dla chłopaka, kupując prezent, powinniśmy kierować się esencjonalną zasadą – podarunek powinien być od serca, aby był przez solenizanta na długo zapamiętany. Co kupić chłopakowi na 18?

Rękawiczki sportowe

napoTECH (granatowy)

109,00 

Rękawiczki męskie

napoBOSS (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoUOMO eco (czarny)

129,00 

Rękawiczki męskie

napoROGUE (brązowy)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSUEDE (brązowy)

289,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (brązowy/żółty)

249,00 

Elegancki prezent na 18 dla chłopaka

Chcesz, aby prezent od Ciebie był trafiony? Istotne jest, aby upominek był spersonalizowany. Jeśli chłopak, któremu pragniesz sprawić upominek, interesuje się sportem, bądź po prostu spędza czas dość aktywnie, nie kupisz mu książki, czy innej rzeczy, która zmusza do siedzenia w jednym miejscu. W przypadku, kiedy znamy kogoś długo, dużo łatwiej jest znaleźć właściwy prezent dla tej osoby. Jednak co możemy zrobić, gdy dla chłopaka, na którego 18. urodziny się wybieramy, wybór podarunku nie jest tak oczywisty? Możemy wówczas kierować się zasadą uniwersalności i zdecydować się na kupno czegoś, co powinno się znaleźć u każdej osoby. Idealnym pomysłem może okazać się na pozór banalny pomysł, jakim jest męska galanteria. Skórzany pasek, portfel lub… rękawiczki.

Nadchodzące zimy są coraz mroźniejsze, a koniecznym elementem garderoby, który przydaje się w chłodną pogodę, są eleganckie rękawiczki. Dzięki nim ciepło nas nie opuszcza. Pięknie wykonane o wysokiej jakości mogą stanowić perfekcyjny prezent na 18 urodziny dla chłopaka. Obecnie panuje utrzymujący się długi czas trend na rękawiczki do smartfona, które ułatwiają korzystanie z ekranu dotykowego telefonów komórkowych lub tabletów. Jest to przemyślany pomysł na prezent dla młodego mężczyzny, który kończy osiemnaście lat. Dzięki nim poczuje tej zimy nie tylko ciepło, ale również komfort korzystania ze swojego smartfona. Innym pomysłem mogą być klasyczne, stylowe rękawiczki, pasujące do każdej stylizacji, które podkreślają dorosły wiek i męskość. Na stronie sklepu napogloves.pl dostępne są dopasowane, z wysokiej jakości materiału rękawiczki męskie. Szeroki wybór, który pozwala znaleźć odpowiedni model, gwarantuje udany zakup. Wykonane ze skóry lub Eco materiału będą pasować wprost doskonale do długiego płaszcza, czy puchowej kurtki. Niezależnie od stylu, czy gustu, można znaleźć coś zarówno dla siebie, jak i najbliższych.

Prezent na 18 dla chłopaka nie musi być nudny ani zbyt oczywisty. Może być za to elegancki i praktyczny. Rękawiczki są niezwykłej urody akcesoriami, które dopełniają każdą stylizację, sprawiając, że ten, kto je nosi, czuje się zadbany i modny. Chcąc podarować komuś odpowiedni upominek, kieruj się przekazaniem ciepła, a Twój prezent zostanie na pewno doceniony przez najbliższą osobę.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00