Spis treści:

  1. Co to są produkty private label?
  2. Kto może skorzystać z oferty private label?
  3. Jakie korzyści wynikają z posiadania własnej marki?

Jako polski producent rękawiczek przez cały czas istnienia na rynku dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty odpowiadały oczekiwaniom jak największej liczby klientów. W tym celu regularnie rozszerzamy asortyment, a do produkcji oferowanych rękawiczek wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane surowce. Specjalizujemy się również w produkcji wyjątkowych rękawic na zamówienie pod własną marką – tzw. private label. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z największymi wyzwaniami, każdorazowo gwarantując najwyższą jakość produktów.

Rękawiczki męskie

napoBOSS (brązowy)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (brązowy/żółty)

249,00 

Rękawiczki damskie

napoGLARE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSMART eco (czarny)

129,00 

Rękawiczki damskie

napoFUR (czarny)

259,00 

Co to są produkty private label?

Produkty private label, w tym przypadku rękawiczki, to wyroby wytwarzane w imieniu klienta, w jego opakowaniu. W rezultacie otrzymywany jest produkt w całości należący do klienta, który w ten sposób może rozwijać prowadzoną przez siebie działalność na rynku.

Działając jako polski producent specjalizujący się w wytwarzaniu wysokiej jakości skórzanych rękawiczek, pragniemy zaproponować nasze innowacyjne wyroby z możliwością nadania własnej marki. Oferujemy szeroki asortyment rękawiczek tworzonych zarówno z myślą o kobietach, jak i mężczyznach. W naszej ofercie można znaleźć eleganckie i starannie wykończone modele idealne do użytkowania na co dzień, które doskonale spełnią swoją funkcję także jako komfortowe rękawiczki do jazdy samochodem. To, co je wyróżnia, to nie tylko perfekcyjna jakość wykończenia, ale także możliwość doboru skóry owczej lub jagnięcej w zależności od preferencji klienta.

Kto może skorzystać z oferty private label?

Własna marka rękawiczek to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy pragną wyróżnić swoją firmę na tle innych przedsiębiorstw działających na rynku. Starannie dobrane opakowanie, wysokiej klasy rękawice ze skóry i prywatna marka mogą bez wątpienia stanowić doskonałą reklamę każdej firmy. Biorąc pod uwagę różnorodne gusta i preferencje klientów, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, tworząc najwyższej jakości wyroby, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Współpraca na zasadach private label to również jeden z najprostszych sposobów na wejście na rynek. Nic więc dziwnego, że z tej możliwości korzysta coraz większa liczba przedsiębiorstw. Produkcja pod marką własną może stanowić wstęp do dalszej kooperacji i sprzedaży wytwarzanych przez nas rękawiczek.

Jakie korzyści wynikają z posiadania własnej marki?

Posiadanie własnej marki wiąże się przede wszystkim z następującymi korzyściami:

  • zdolność do dostarczania wysokiej klasy produktów po atrakcyjnych cenach,
  • możliwość rozszerzenia oferty o nowe wyroby bez konieczności inwestowania w specjalistów czy kosztowny park maszynowy,
  • gwarancja najwyższej jakości produktów tworzonych przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów takich jak delikatna skóra jagnięca,
  • znakomity zwrot inwestycji,
  • klient nie musi znać się na technologii i obowiązujących przepisach prawnych w branży – to my dostarczamy fachową wiedzę i zapewniamy profesjonalną, kompleksową obsługę.

We wdrażaniu rękawiczek pod własną marką pomagamy zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i mniejszym firmom, które dopiero rozpoczynają prowadzenie działalności na rynku. Jeśli chcą Państwo przyspieszyć rozwój swojego biznesu dzięki produktom private label, już teraz serdecznie zachęcamy do kontaktu z napo gloves poprzez formularz dostępny tutaj.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00