Spis treści:

  1. Kilka słów o marce
  2. Jakie rękawiczki oferuje firma?
  3. Dlaczego skóra jagnięca?
  4. Unikalna technologia dotykowa
  5. Rękawiczki, które na zawsze pozostaną w modzie

Na rynku można znaleźć szeroką gamę najróżnorodniejszych rękawiczek zapewniających ochronę przed zimnem. Jeśli jednak szukasz produktów, które, poza tym, że będą funkcjonalne, są też stylowe i wykończone z dbałością o najmniejsze detale, koniecznie poznaj rękawiczki firmy napo gloves. Tworzone przez nią modele są niezwykle eleganckie, a przy tym w pełni kompatybilne z większością urządzeń mobilnych takich jak tablety, nawigacje samochodowe oraz smartfony. Dlaczego jeszcze warto wybrać rękawiczki napo gloves? O tym przeczytasz poniżej.

-40%

Rękawiczki męskie

napoSUEDE (brązowy)

173,40 
-40%

Rękawiczki damskie

napoELEGANT (czarny)

155,40 
-20%

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (brązowy)

191,20 
-30%

Rękawiczki męskie

napoNERO eco (czarny)

90,30 
-20%

Rękawiczki skórzane

napoKISS (brązowy)

191,20 
-30%

Rękawiczki męskie

napoUOMO eco (czarny)

90,30 
-20%

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny/szary)

199,20 
-40%

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (czarny)

65,40 

Kilka słów o marce

napo gloves to pierwszy polski producent rękawiczek wyspecjalizowany w tworzeniu produktów wyposażonych w innowacyjną funkcję obsługi ekranów dotykowych. Oferowane rękawiczki są projektowane przy uwzględnieniu najnowszych światowych trendów i produkowane przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu łączą w sobie maksymalny komfort użytkowania z atrakcyjnym designem. Idealne wyważenie między funkcjonalnością a przykuwającą uwagę stylistyką sprawia, że po produkty sygnowane logo napo gloves chętnie sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku.

Jakie rękawiczki oferuje firma?

W zakres asortymentu producenta wchodzą wyroby, które doskonale sprawdzą się do codziennego użytku, ale mogą być też z powodzeniem wykorzystywane do jazdy samochodem. Są niezwykle miękkie, a to za sprawą zastosowania wysokiej klasy skóry jagnięcej z Etiopii, którą cechuje szereg wyraźnych zalet. Przede wszystkim jest to trwałość i wytrzymałość, niekiedy liczona nawet w dziesięcioleciach.

Dlaczego skóra jagnięca?

Głównie dlatego, że jest to skóra absolutnie delikatna. Jest to materiał stosunkowo cienki, ale jak podkreślono już wyżej, niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, skóra jagnięca jest także bardzo łatwa w użytkowaniu i nie wymaga praktycznie żadnej specjalistycznej pielęgnacji, aby zachować swój estetyczny wygląd przez długi czas.

Warto też podkreślić, że wraz z każdym ubraniem rękawiczki napo gloves dopasowują się do anatomicznych kształtów dłoni, pozwalając utrzymać zarówno idealne dopasowanie, jak i pełną swobodę wykonywanych ruchów. Odczucia towarzyszące noszeniu tego typu rękawic są niezwykle przyjemne, że można tu z powodzeniem przytoczyć cytat „do uzależnienia jeden krok”.

Unikalna technologia dotykowa

To, co jeszcze wyróżnia produkty sygnowane logo napo gloves, to także niezwykła funkcjonalność, którą zapewnia dopracowana w najmniejszych szczegółach technologia dotykowa. Touchscreen umożliwia wygodne obsługiwanie tabletów, telefonów komórkowych, a także nawigacji samochodowych, bez konieczności ściągania rękawic. Dzięki temu doskonale nadają się do korzystania z urządzeń mobilnych na dworze, przy jednoczesnym zapewnieniu dłoniom odpowiedniej ochrony przed zimnem.

Rękawiczki, które na zawsze pozostaną w modzie

Pomimo upływającego czasu nie trudno zauważyć, że ponadczasowe i klasyczne modele rękawic praktycznie od zawsze są zaliczane do kanonu piękna. Wciąż na topie są początkowe kroje i szlachetne materiały, które inspirują nawet najbardziej futurystycznych projektantów.

Niezbyt udziwnione, minimalistyczne i proste w swojej formie rękawiczki polskiego producenta napo gloves będą idealnym wyborem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, zwłaszcza tych ceniących sobie eleganckie i nieprzemijające fasony. Produkty tej marki to bez wątpienia doskonały wybór nie tylko dla siebie, ale również na prezent dla osoby bliskiej naszemu sercu.

-20%

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

191,20 
-40%

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

65,40 
-40%

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

131,40 
-20%

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

191,20 
-20%

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

199,20 
-20%

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

207,20 
-20%

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

207,20 
-30%

Rękawiczki męskie

napoTWEED eco (czarny/szary)

90,30