Spis treści:

  1. Kilka słów o marce
  2. Jakie rękawiczki oferuje firma?
  3. Dlaczego skóra jagnięca?
  4. Unikalna technologia dotykowa
  5. Rękawiczki, które na zawsze pozostaną w modzie

Na rynku można znaleźć szeroką gamę najróżnorodniejszych rękawiczek zapewniających ochronę przed zimnem. Jeśli jednak szukasz produktów, które, poza tym, że będą funkcjonalne, są też stylowe i wykończone z dbałością o najmniejsze detale, koniecznie poznaj rękawiczki firmy napo gloves. Tworzone przez nią modele są niezwykle eleganckie, a przy tym w pełni kompatybilne z większością urządzeń mobilnych takich jak tablety, nawigacje samochodowe oraz smartfony. Dlaczego jeszcze warto wybrać rękawiczki napo gloves? O tym przeczytasz poniżej.

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny/granatowy)

219,00 

Rękawiczki damskie

napoROCK (różowy/złoty)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (brązowy)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoROCK (czarny)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoLADY eco (czarny/szary)

129,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (czarny)

249,00 

Rękawiczki damskie

napoFUR (czarny)

259,00 

Kilka słów o marce

napo gloves to pierwszy polski producent rękawiczek wyspecjalizowany w tworzeniu produktów wyposażonych w innowacyjną funkcję obsługi ekranów dotykowych. Oferowane rękawiczki są projektowane przy uwzględnieniu najnowszych światowych trendów i produkowane przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu łączą w sobie maksymalny komfort użytkowania z atrakcyjnym designem. Idealne wyważenie między funkcjonalnością a przykuwającą uwagę stylistyką sprawia, że po produkty sygnowane logo napo gloves chętnie sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku.

Jakie rękawiczki oferuje firma?

W zakres asortymentu producenta wchodzą wyroby, które doskonale sprawdzą się do codziennego użytku, ale mogą być też z powodzeniem wykorzystywane do jazdy samochodem. Są niezwykle miękkie, a to za sprawą zastosowania wysokiej klasy skóry jagnięcej z Etiopii, którą cechuje szereg wyraźnych zalet. Przede wszystkim jest to trwałość i wytrzymałość, niekiedy liczona nawet w dziesięcioleciach.

Dlaczego skóra jagnięca?

Głównie dlatego, że jest to skóra absolutnie delikatna. Jest to materiał stosunkowo cienki, ale jak podkreślono już wyżej, niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, skóra jagnięca jest także bardzo łatwa w użytkowaniu i nie wymaga praktycznie żadnej specjalistycznej pielęgnacji, aby zachować swój estetyczny wygląd przez długi czas.

Warto też podkreślić, że wraz z każdym ubraniem rękawiczki napo gloves dopasowują się do anatomicznych kształtów dłoni, pozwalając utrzymać zarówno idealne dopasowanie, jak i pełną swobodę wykonywanych ruchów. Odczucia towarzyszące noszeniu tego typu rękawic są niezwykle przyjemne, że można tu z powodzeniem przytoczyć cytat „do uzależnienia jeden krok”.

Unikalna technologia dotykowa

To, co jeszcze wyróżnia produkty sygnowane logo napo gloves, to także niezwykła funkcjonalność, którą zapewnia dopracowana w najmniejszych szczegółach technologia dotykowa. Touchscreen umożliwia wygodne obsługiwanie tabletów, telefonów komórkowych, a także nawigacji samochodowych, bez konieczności ściągania rękawic. Dzięki temu doskonale nadają się do korzystania z urządzeń mobilnych na dworze, przy jednoczesnym zapewnieniu dłoniom odpowiedniej ochrony przed zimnem.

Rękawiczki, które na zawsze pozostaną w modzie

Pomimo upływającego czasu nie trudno zauważyć, że ponadczasowe i klasyczne modele rękawic praktycznie od zawsze są zaliczane do kanonu piękna. Wciąż na topie są początkowe kroje i szlachetne materiały, które inspirują nawet najbardziej futurystycznych projektantów.

Niezbyt udziwnione, minimalistyczne i proste w swojej formie rękawiczki polskiego producenta napo gloves będą idealnym wyborem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, zwłaszcza tych ceniących sobie eleganckie i nieprzemijające fasony. Produkty tej marki to bez wątpienia doskonały wybór nie tylko dla siebie, ale również na prezent dla osoby bliskiej naszemu sercu.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00