Spis treści:

    1. Rękawiczki dotykowe – co to znaczy?
    2. Jak działają rękawiczki do telefonu dotykowego? Sprawdź!
    3. Gdzie kupić rękawiczki do smartfona?
    4. Rękawiczki do smartfona: poznaj opinie użytkowników

Rękawiczki skórzane czy ze skóry ekologicznej to element garderoby, który jest nie tylko modnym i stylowym akcesorium, ale pełni również wiele praktycznych funkcji. Rękawiczki mają przede wszystkim za zadanie ochronę delikatnej skóry dłoni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi w postaci mrozu, wiatru i deszczu w sezonie jesienno-zimowym. Rękawice mogą być również świetnym gadżetem ułatwiającym codzienne funkcjonowanie – mowa tu o rękawiczkach do telefonów z ekranem dotykowym. Rękawiczki dotykowe doskonale łączą ponadczasowy charakter stylowego akcesorium z praktyczną funkcją. Dzięki technologii dotykowej możesz skorzystać z telefonu dotykowego, smartfona czy innego urządzenia z ekranem dotykowym bez konieczności zdejmowania rękawic. Zastanawiasz się, jak działa technologia dotykowa w rękawiczkach? Gdzie kupić rękawiczki do ekranów dotykowych? Jakie są opinie o rękawicach do telefonu dotykowego? Już za chwilę odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Rękawiczki dotykowe – co to znaczy?

Pojawienie się na rynku nowoczesnych smartfonów i innych urządzeń z ekranem dotykowym było prawdziwą rewolucją, którą musieli dostrzec także producenci galanterii. Okazało się bowiem, że obsługa takich ekranów w zwykłych rękawiczkach jest albo w ogóle niemożliwa, albo bardzo trudna. Dla użytkowników stało się to szczególnie uciążliwe podczas zimy, wówczas aby skorzystać z telefonu, konieczne było zdjęcie z dłoni ciepłego okrycia. Kłopot pojawiał się przy wielu okazjach, ponieważ ekrany dotykowe spotkać można już niemal na każdym kroku. Rękawiczki do telefonów czy innych urządzeń z ekranem dotykowym są nowoczesnym rozwiązaniem i odpowiedzią na potrzeby klientów. Dzięki innowacyjnej technologii bez konieczności zdejmowania rękawiczek możesz korzystać z dotykowych urządzeń. Rękawiczki wzbogacone zostały o nowoczesną technologię NAPOTOUCH, a dla większego komfortu użytkowania znajduje się ona na każdym z palców.

Rękawiczki damskie

napoPELLE (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoROCK (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny/granatowy)

219,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (brązowy)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoNERO eco (czarny)

129,00 

Jak działają rękawiczki do telefonu dotykowego? Sprawdź!

Innowacyjna technologia touchscreen zastosowana w rękawiczkach skórzanych i ze skóry ekologicznej napo gloves imituje odcisk palca, dzięki czemu powala na bezproblemowe korzystanie z urządzeń z ekranem dotykowym. Technologia NAPOTOUCH jest całkowicie niewidoczna. Oznacza to, że zyskując praktyczną funkcję dotykową, nadal możesz cieszyć się eleganckim, ekskluzywnym akcesorium ze skóry, który będzie pasował nawet do bardzo szykownych stylizacji. Technologią tą pokryte zostały wszystkie palce, a nie wyłącznie palec wskazujący, a dodatkową zaletą jest nieścieralność. Oznacza to, że funkcja dotykowa nie słabnie w wyniku długotrwałego użytkowania rękawiczek.

Gdzie kupić rękawiczki do smartfona?

Zastanawiasz się, gdzie możesz zakupić rękawiczki do telefonu dotykowego? W sklepie internetowym napogloves.pl! Wszystkie oferowane przez nas w sklepie napo gloves rękawiczki skórzane damskie i męskie dostępne wyposażone są w technologię NAPOTOUCH, która umożliwia korzystanie z ekranów dotykowych bez konieczności ich zdejmowania. Do tej pory na rynku spotkać można było niemal wyłącznie rękawiczki dzianinowe z udogodnieniem w postaci funkcji dotykowej. Dlatego oferta eleganckiej galanterii wykonanej ze skóry naturalnej i skóry ekologicznej dostosowanej do najnowszych urządzeń z wyświetlaczami jest zdecydowanie godna uwagi. Tym bardziej, że w przypadku wyrobów ze skóry ich funkcjonalność nie wpływa w żaden sposób na ich szykowny, elegancki wygląd. Warto dodać, że wszystkie rękawiczki damskie i męskie dostępne w sklepie napo gloves są przystosowane do obsługi ekranów dotykowych – zarówno te uszyte z naturalnej skóry (jest nią przede wszystkim delikatna skóra jagnięca), jak i skóry ekologicznej.

Rękawiczki do smartfona: poznaj opinie użytkowników

O tym, że funkcja dotykowa w rękawiczkach – bawełnianych czy ze skóry jest potrzebna, w zasadzie nie trzeba nikogo przekonywać. Z różnych badań i ankiet wynika, że blisko 60-70% Polaków ma smartfony lub inne urządzenia z ekranem dotykowym. Urządzenia te stały się elementem codzienności, których obsługa niezbędna jest przy wykonywaniu wielu czynności – służą już nie tylko do komunikacji i przeglądania Internetu, ale także płatności, zastępując karty kredytowe oraz debetowe, ustawiania nawigacji itp. Galanteria napo gloves wyposażona w nowoczesną technologię NAPOTOUCH przydaje się jednak nie tylko do obsługi smartfonów. Warto zauważyć, że ekrany dotykowe spotkać można już niemal na każdym kroku – mają je m.in.: tablety, czytniki ebooków, nawigacje GPS, bankomaty, biletomaty, elektroniczne tablice informacyjne (np. w centrach handlowych). W praktyce więc nawet kilka razy dziennie możesz stanąć przed koniecznością skorzystania z ekranu dotykowego. Biorąc pod uwagę fakt, że aura w naszym kraju bywa bardzo kapryśna, dobrze jest zaopatrzyć się w rękawiczki ze skóry, które ułatwią użytkowanie nowoczesnych urządzeń w czasie chłodnych dni. Dlatego też użytkownicy, którzy zaufali naszej technologii zgodnie twierdzą, że oferowane przez nas rękawiczki to połączenie elegancji, stylu i funkcjonalności, a korzystanie z nich znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z udogodnień, jakie Ci oferujemy.

W sklepie internetowym napo gloves możesz wybierać spośród różnych modeli rękawiczek do smartfona. Posiadamy zarówno dotykowe rękawiczki damskie, jak i rękawice męskie z technologią NAPOTOUCH. Możesz zdecydować się na ponadczasowe rękawiczki z delikatnej skóry jagnięcej o klasycznym kroju napoCLASSIC, bądż wybrać ocieplaną wersję ze stylowym wykończeniem materiałowym napoFELT. Mężczyznom rekomendujemy rękawice eleganckie np. napoSUEDE, sportowe np. napoSPORT, nowoczesne np. napoMODERN, a także niezwykle funkcjonale rękawiczki samochodowe napoDRIVE. Zastanawiasz się, jakie rękawiczki samochodowe wybrać? Bez obaw pomożemy Ci w doborze idealnych rękawiczek. Pamiętaj jednak, że kluczowym czynnikiem jest odpowiednie dobranie rozmiaru. Jak mierzyć rękawiczki? O tym już w kolejnym wpisie na blogu – sprawdź!

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00