Spis treści:

  1. Poznaj swojego mężczyznę
  2. Co można kupić chłopakowi żądnemu wrażeń?

Prezent dla chłopaka to temat, który wielu kobietom spędza sen z powiek. Każda ukochana chce w jak najkorzystniejszy sposób zaskoczyć swojego wybranka prezentem, który zapadnie mu w pamięć na długie lata. Po kilku latach związku i wielu okazjach oraz prezentach nie jest łatwo wpaść na coś innowacyjnego. Jak temu zaradzić?

Poznaj swojego mężczyznę

Może to początkowo brzmieć absurdalnie. W końcu… jesteście ze sobą już jakiś czas, przegadaliście setki godzin na telefonie, a wspólne wyjazdy zbliżyły was do siebie jeszcze bardziej. Podczas tych wszystkich przedsięwzięć warto poznać bliżej prawdziwe pragnienia swojego mężczyzny. Wielu z nich posiada swoje konkretne cele w życiu, które są stawiane na równi jak nie wyżej z wybranką serca. Dobrym pomysłem będzie zgłębienie wiedzy na temat tych pasji i poszukania inspiracji właśnie na tym gruncie.

Przyjaciele jako dobre źródło informacji

Rękawiczki męskie

napoCAMO (czarny/zielony)

259,00 
249,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny/szary)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny/szary)

219,00 

Rękawiczki męskie

napoCORE eco (czarny)

129,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (szary)

109,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (granatowy)

109,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Najbliżsi znajomi narzeczonego mogą być prawdziwą skarbnicą wiedzy w temacie tego, jaki prezent dla narzeczonego będzie idealny. Dyskretna rozmowa na facebooku na pewno nie zaszkodzi, a może przynieść świetne rezultaty. Warto jednak nie zadawać tego pytania wprost, a podpytać o to, jakimi zainteresowaniami aktualnie żywi się Twój wybranek.

Co można kupić chłopakowi żądnemu wrażeń?

Mężczyzna, który podąża za adrenaliną na pewno doceni możliwość pogłębiania ich i uwalniania swojej męskości w możliwie najbardziej spektakularny sposób. Skok ze spadochronem brzmi tutaj niemalże jak spełnienie marzeń, a przejażdżka po torze najnowszym Nissanem GT-R dostarczy mu niewątpliwie wrażeń, które zapamięta wystarczająco długo. Warto też zaskoczyć pomysłem na prezent dla chłopaka w postaci niezapowiadanego wyjazdu. Spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy i wyruszenie na szaloną podróż autostopem może okazać się strzałem w 10tkę, który nie wymaga znacznego nakładu finansowego, a jest w stanie zapewnić wspomnienia, których zwyczajnie nie da się zapomnieć.

Na długie zimowe wieczory

Z kolei na spokojne wieczory warto rozważyć zakup książki. Odpowiednia książka nawiązująca do zainteresowań lubego w pakiecie z kubkiem na ciepły napój jest bardzo dobrym prezentem dla chłopaka, który jest zwolennikiem spokojniejszego życia bez znaczących szaleństw.

Streetwear jako rozwiązanie

Streetwear to moda polegająca na wyróżnianiu się z tłumu, która została zapoczątkowana w latach siedemdziesiątych XX wieku przez takie ruchy kulturowe jak surferzy, punki, hipisi etc. Aktualnie moda ta cieszy się ogromnym popytem wśród młodych ludzi, więc i odpowiednia bluza z kolekcji, za którą ogląda się twój chłopak jest warta rozpatrzenia jako pomysł na prezent dla chłopaka.

Zegarek na rękę

Rozwiązanie bardzo stylowe i z klasą. Zegarek na rękę dodaje mężczyźnie powagi i sprawia, że jest on odbierany w otoczeniu jako osoba ważna (uwarunkowania społeczne). Dlatego też zegarki to świetne prezenty dla chłopaka. Warto by zegarek dobrze podkreślał charakter właściciela oraz był dostosowany do jego nadgarstka. Mimo iż wydaje się to błahe, to wiele zegarków nie posiada uniwersalnej regulacji na każdą rękę. Rozwiązaniem w tym wypadku może okazać się szybka wizyta u zegarmistrza.
Dla zmotoryzowanych.

Ciężko byłoby tu nie wspomnieć o grupie miłośników motoryzacji, którzy wieczory potrafią namiętnie spędzać przy polerowaniu swoich maszyn. Jest pewien prosty, a zarazem unikalny sposób dodania wisienki na torcie, o której często mężczyźni zapominają. Mianowicie chodzi o rękawiczki dostosowane do prowadzenia auta. Tylko… jakie właściwie pełnią one zadanie? Poza kwestiami estetycznymi zapobiegają ślizganiu się kierownicy przy długiej jeździe. Pomagają zachować jej świeżość oraz zapobiegają ścieraniu się krawędzi. Jest to wyjątkowo ważne w szczególności dla posiadaczy samochodów z jasnym wnętrzem. Kremowa kierownica po wytarciu odbarwia się na czarno, co całkowicie psuje estetykę wnętrza auta. Dzięki rękawiczkom z serwisu napgloves.pl można tego uniknąć.

Czego unikać jako prezent?

Poza kwestią tego, co będzie stanowiło dobry prezent, dobrze jest wiedzieć o tym, jakich prezentów unikać. Kolejne dezodoranty i środki czystości sugerują, że mężczyzna nie dba o siebie i powinien to zmienić. Prezent jest średnią okazją na to, by mu o tym wyznać. Powinien być on miłym zaskoczeniem, a nie rozczarowującą niespodzianką.

Jak widać pomysłów na prezent dla chłopaka jest ogrom. Można przebierać i przebierać, ale najważniejsze jest to, by osoba kupująca prezent swojemu wybranemu kierowała się swoim sercem. Niezależnie od tego jaki to będzie prezent, to jeśli będzie on otoczony miłością, na pewno zapadnie w sercu mężczyzny.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00