Spis treści:

  1. Co kupić dziewczynie na Walentynki?
  2. Prezent na walentynki dla dziewczyny

Prezent na walentynki dla dziewczyny z pewnością spędza sen z powiek niejednemu mężczyźnie. Pragniemy podarować coś od serca, co jednocześnie będzie praktyczne i posłuży ukochanej przez długi czas. Jaki prezent wybrać? Czym kierować się podczas wyboru? Jaki prezent walentynkowy skradnie serce dziewczyny?

Co kupić dziewczynie na Walentynki?

Walentynki przypadają w okresie zimowym, zatem dobrym rozwiązaniem jest zakup ekskluzywnych rękawiczek dla ukochanej. Prezent walentynkowy dla niej musi odznaczać się doskonałą jakością i wskazywać na podarunek pochodzący z miłości i z serca. Ten element garderoby doceni każda modna kobieta, która lubi dbać o dłonie w zimne dni i zapewnić sobie uczucie ciepła. Modele skórzane nie tylko efektownie się prezentują, lecz także sprawdzają się jako stylowy dodatek do puchowej kurtki lub płaszczyka damskiego. Co ciekawe, klasyczne wersje rękawiczek damskich pasują w zasadzie do każdej stylizacji, co doceni kobieta praktyczna i pewna siebie. Taki prezent na walentynki dla niej może stanowić piękny podarunek, który posłuży na kilka sezonów. Wybrać możemy przejściowe wersje rękawiczek lub modele ocieplane za pomocą miękkiego polaru. Zastanówmy się, które rozwiązanie sprawi radość ukochanej i dobierzmy najlepsze rękawiczki jako prezent dla bliskiej osoby w święto zakochanych.

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (szary)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny/złoty)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoLADY eco (czarny/szary)

129,00 

Rękawiczki damskie

napoREBEL (czarny)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoROSE (czarny/winny)

259,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (różowy)

109,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoSHINE (czarny/srebrny)

219,00 

Prezent na walentynki dla dziewczyny

Dla miłośniczki jazdy autem wybrać warto rękawiczki samochodowe, które stanowią przydatny dodatek każdego dnia. Posiadają specyficzny krój, który wpływa na kontrolowanie kierownicy i skrzyni biegów, przy czym nie trzeba martwić się o pocenie się skóry. Prezent na walentynki dla niej może być zaskakujący, jednak z pewnością jest także praktyczny. Oryginalny design rękawiczek tego rodzaju przyciąga wzrok, a liczne wycięcia i otwory mają za zadanie umożliwiać przepływ powietrza. Nie zapominajmy o tym, że samochodowe rękawiczki są stylowym dodatkiem, który dobrze zaprezentuje się z butami i skórzaną  torebką. Nawet jeśli ukochana spędza sporo godzin za kierownicą, będzie czuć się modnie i komfortowo, jednocześnie nie narażając dłoni na przegrzanie.

Prezent dla dziewczyny na walentynki powinien być przemyślany. Podarowanie bliskiej osoby praktycznego dodatku do stylizacji zawsze jest mile widziane i wywoła uśmiech na twarzy. Każda kobieta chce czuć się modnie i wyjątkowo, dlatego podarunek w postaci skórzanych rękawiczek zostanie doceniony. Innym pomysłem są także rękawiczki samochodowe, czy też rękawiczki do smartfona, które posłużą kobiecie przez długi czas.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00