Spis treści:

  1. Najlepsze rękawiczki do obsługi smartfonów
  2. Rękawiczki napo gloves
  3. Zalety rękawiczek napo gloves

Najlepsze rękawiczki do obsługi smartfonów

Szybko przekonaliśmy się do nowoczesnych ekranów dotykowych, które stanowią dziś standard wyposażenia smartfonów, tabletów, a coraz częściej również laptopów i innych urządzeń elektronicznych. Pewien kłopot z obsługą urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe pojawia się jednak wówczas, gdy chcemy korzystać z nich zimą. Niestety bawełniane, a nawet typowe skórzane rękawiczki kiepsko odwzorowują dotyk i jeśli chcemy wysłać wiadomość lub pobuszować w sieci, wcześniej musimy zdjąć je z dłoni. Na szczęście, na rynku pojawiła się nowa grupa produktów. Są to tzw. rękawiczki touchscreen, czyli specjalny rodzaj rękawiczek przystosowanych do obsługi sprzętu wyposażonego w ekran dotykowy. Jak działają takie rękawiczki, z czego są zrobione i czy warto z nich korzystać?

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny/złoty)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (brązowy/kremowy)

249,00 

Rękawiczki damskie

napoPIN eco (czarny)

129,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (czarny/zielony)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny/bordowy)

249,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (granatowy)

109,00 

Rękawiczki napo gloves

Dobrym przykładem porządnie wykonanych rękawiczek do ekranów dotykowych są ciepłe, skórzane rękawiczki touchscreen marki napo gloves. Rękawiczki szyte są z miękkiej skóry naturalnej, dzięki czemu są bardzo wygodne w użytkowaniu i dobrze odwzorowują siłę nacisku. Nosząc takie rękawiczki, bez konieczności ich zdejmowania można z powodzeniem obsługiwać smartfon czy urządzenia powszechnie dostępne w przestrzeni publicznej, takie jak bankomaty, biletomaty czy automaty z przekąskami. Co warte podkreślenia, rękawiczki touchscreen napo gloves są produktem atestowanym, wolnym od rakotwórczego chromium VI.

Zalety rękawiczek napo gloves

Pierwsze co rzuca się w oczy to oczywiście wysoka estetyka wykonania. Rękawiczki napo gloves są modnie skrojone i niezwykle precyzyjnie wykończona. Same rękawiczki są bardzo lekkie, ciepłe i elastyczne. Naturalnie, prócz ochrony dłoni przed zimnem i wilgocią, rękawiczki touchscreen napo gloves pozwalają również na swobodne używanie smartfonów, tabletów czy nawigacji w samochodzie. Nie musisz za każdym razem zdejmować rękawiczek, gdy chcesz odebrać telefon, przejrzeć pocztę czy ustawić nową trasę w nawigacji samochodowej. Rękawiczek nie musisz zdejmować również wtedy, gdy chcesz wybrać pieniądze z bankomatu czy kupić bilet autobusowy, używając biletomatu. Co ciekawe, teraz nawet niektóre przyciski włączające zielone światło na przejściach dla pieszych w europejskich miastach wyposażone są w ekrany dotykowe i żeby je włączyć, trzeba albo zdjąć rękawiczki, albo kupić rękawiczki touchscreen.

Jeśli nie potrafisz rozstać się ze swoim smartfonem, ale jednocześnie nie chcesz za każdym razem zdejmować rękawiczek, by móc z niego skorzystać, to po prostu kup rękawiczki typu touchscreen. Wybierając taki produkt, zwróć uwagę na jakość jego wykonania, czy jest to produkt atestowany i czy będzie przydatny w obsłudze różnych rodzajów urządzeń z ekranami dotykowymi, nie tylko smartfonów. Rękawiczki napo gloves są takim produktem.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00