Spis treści:

  1. Charakterystyka podgrzewanych rękawiczek
  2. Podgrzewane rękawiczki – wady i zalety

W sezonie jesienno-zimowym dłonie są narażone na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych: wiatru, mrozu, deszczu czy śniegu. Chcąc chronić delikatną skórę rąk, warto zaopatrzyć się w ciepłe rękawice. Doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich fanów sportów zimowych, aktywności na świeżym powietrzu, spacerów w mroźne dni i innych plenerowych aktywności w zimie są podgrzewane rękawiczki. Ogrzewane modele doskonale zapobiegną skutkom przebywania przez dłuższy czas na mroźnym powietrzu. Rękawice z ogrzewaniem nie tylko podnoszą komfort korzystania z uroków zimy, ale sprawdzą się nawet w bardziej ekstremalnych sytuacjach, zapewniając dłoniom ciepło. Zastanawiasz się, co charakteryzuje podgrzewane rękawiczki? Kiedy warto zdecydować się na ogrzewane rękawice? Jakie są ich wady i zalety? Już za chwilę rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Charakterystyka podgrzewanych rękawiczek

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie, czym właściwie są ogrzewane rękawice? Z pewnością to sposób na pokonanie największych zimowych mrozów i utrzymanie dłoni w dobrej kondycji. Dlatego takie modele to przede wszystkim zimowe rękawiczki. Sekretem działania podgrzewanych rękawic są elementy grzewcze, które rozciągnięte zostały na długości palców oraz całej szerokości dłoni. Co ciekawe, niektóre z rękawiczek z ogrzewaniem zostały zaprojektowane w taki sposób, że powierzchnia grzewcza znajduje się również na obwodzie dłoni. Dzięki temu wnikanie chłodu do wnętrza rękawic i ochłodzenie rąk jest niemal niemożliwe. Podgrzewane rękawice stale ogrzewają dłonie, bez względu na to, jaka temperatura panuje na zewnątrz. Jak to się dzieje, że rękawiczki ogrzewają ręce? Takie modele to zazwyczaj rękawice z ogrzewaniem na baterie. Rękawiczki podgrzewane elektrycznie to innowacyjne akcesorium dla fanów sportów zimowych, ale nie tylko. Rękawiczki zimowe z ogrzewaniem to również gadżet, który świetnie sprawdzi się, jako rękawiczki samochodowe. Takie akcesorium zniweluje nieprzyjemne uczucie chłodu kierownicy, kiedy auto jest jeszcze nienagrzane, a dodatkowo będzie doskonałym gadżetem na motocykl, skuter czy na rower w zimne dni – wówczas nie tylko osłoni dłonie przed pędem powietrza, ale również elektryczne ocieplenie na baterie nie dopuści do wychłodzenia dłoni.

Rękawiczki męskie

napoSMART eco (czarny)

129,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny/granatowy)

219,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (brązowy)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoBOLD (czarny)

259,00 

Podgrzewane rękawiczki – wady i zalety

Rękawiczki podgrzewane na baterie to modele, w których zdecydowanie nie są straszne nawet największe mrozy. Rękawice ogrzewane elektrycznie zapewnią komfort cieplny i wygodę, dbając o dobrą kondycję skóry rąk, ale nie tylko. Okazuje się, że takie modele z ogrzewaniem mają również właściwości zdrowotne. Emitują one fale podczerwone, charakteryzujące się właściwościami leczniczymi i poprawiającymi krążenie krwi. Dzięki temu zakładając rękawiczki z podgrzewaniem, można zapewnić sobie ciepło, ale również zagwarantować sesję termoterapii. Dodatkowo takie modele, poprzez zapewnienie ciepła dłoniom wpłyną na ogólny komfort organizmu, przez co uchronią przed przeziębieniem. Rękawice z ogrzewaniem jednak nie zastąpią eleganckich rękawiczek ze skóry, które dodadzą szyku każdej stylizacji. Co więcej, takie modele zazwyczaj nie są wyposażone w technologię dotykową, która pozwala na swobodne korzystanie z urządzeń z ekranem dotykowym.

Rękawiczki damskie czy rękawice męskie to podstawowy element garderoby na sezon jesienno-zimowy. Ogrzewane modele doskonale zapewnią ciepło, ale przy wyborze tego akcesorium warto wziąć pod uwagę również aspekt praktyczny. W napo gloves oferujemy funkcjonalne i eleganckie dotykowe rękawiczki skórzane, które będą nie tylko szykownym akcesorium, ale również użytecznym gadżetem w trakcie mroźnych dni.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00