Spis treści:

  1. Świecące rękawiczki – charakterystyka. Co warto o nich wiedzieć?
  2. Zalety i wady świecących rękawiczek

Rękawiczki to niezbędny dodatek stylizacji na sezon jesienno-zimowy. Ciepłe, dobrze dopasowane rękawice sprawiają, że największe mrozy nie są nam straszne. Okazuje się jednak, że rękawiczki to elementy garderoby, który jest nie tylko praktyczny, ale może być również świetnym gadżetem, który wykorzystasz w mniej oczywistych sytuacjach. Świecące rękawiczki to akcesorium, które doskonale sprawdzi się jako kropka nad i imprezowego outfitu, na przykład na imprezę tematyczną, Halloween czy do klubu. W takich rękawiczkach nie sposób przejść niezauważonym, dlatego jeśli zależy Ci na efektownym wyglądzie, świecące rękawiczki będą strzałem w dziesiątkę. Zastanawiasz się, czym charakteryzują się świecące rękawiczki? Jakie są zalety i wady rękawiczek świecących w ciemności? Zaciekawieni? Za chwile odpowiemy na wszystkie pytania!

Świecące rękawiczki – charakterystyka. Co warto o nich wiedzieć?

Świecące rękawiczki to modele, które przykuwają uwagę, szczególnie gdy zapada zmrok lub gdy znajdujesz się w ciemnym pomieszczeniu. Dlatego takie akcesoria pełnią również stylowego gadżetu dopełniającego tematyczną stylizację. Jak to się dzieje, że rękawiczki świecą w ciemności? To zależy od zastosowanej metody. Niektóre rękawiczki, pokryte są fluorescencyjną farbą, która świeci w ciemności, inne świecą dzięki ledom umieszczonym na powierzchni palców i dłoni, mogą być one różnie rozłożone, a w zależności od rozłożenia ledów osiągniemy inny efekt świecenia.

Rękawiczki skórzane

napoKISS (czarny)

239,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (granatowy)

109,00 

Rękawiczki męskie

napoSUEDE (czarny)

289,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (brązowy/kremowy)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoCROCHET (czarny)

249,00 

Zalety i wady świecących rękawiczek

Rękawiczki świecące w ciemności to rewelacyjne modele, kiedy szukasz efektownych gadżetów, które wyróżnią Cię z tłumu. Niezależnie, czy wybierzesz rękawiczki z ledami, czy rękawice z farbką fluorescencyjną będą one prezentować się widowiskowo. Takie modele, choć zazwyczaj wykonane są z cienkiej bawełny, dobrze spełniają funkcję ochronną, ale pod warunkiem, że na dworze nie panują mrozy i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Niestety rękawiczki (led czy fluorescencyjne) nie zapewnią odpowiedniego komfortu cieplnego, dlatego nie sprawdzą się w zimie. Dodatkowo takie modele nie są praktyczne, na co dzień zdecydowanie lepiej zainwestować w bardziej funkcjonalne modele. Dlatego, jeżeli poszukujesz efektownej alternatywy dla świecących rękawic, postaw na neonowe rękawiczki, które znajdziesz w ofercie napo gloves. Takie modele świetnie sprawdzą się w roli męskich rękawic i damskich rękawiczek, będąc modnym i stylowym uzupełnieniem wielu stylizacji. Dodatkowo, oferowane przez napo gloves rękawiczki neonowe dzięki zastosowanej technologii dotykowej to funkcjonalne gadżety. W takich modelach możesz bez problemu korzystać z urządzeń z ekranem dotykowym bez konieczności zdejmowania rękawiczek z dłoni.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00