Spis treści:

  1. Charakterystyka rękawiczek ozdobnych: nieograniczone możliwości stylizacyjne
  2. Wady i zalety rękawiczek ozdobnych

Rękawiczki to dodatek, którego podstawowym zadaniem jest ochrona wrażliwej skóry dłoni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, by zapewniać komfort cieplny. Okazuje się jednak, że rękawiczki mogą pełnić również funkcję stylowego gadżetu, który dobierany będzie w zależności od okazji i stylizacji. Rękawiczki ozdobne, bo o nich mowa, pojawiają się w wielu odsłonach, dzięki czemu pozwalają na niemal nieograniczone możliwości w kwestii dobierania ich do ubioru. Jakie są wady i zalety rękawiczek z ozdobami? Co je charakteryzuje? O tym dowiesz się w dalszej części artykułu, zapraszamy!

Rękawiczki damskie

napoMODO (czarny)

239,00 

Rękawiczki skórzane

napoKISS (brązowy)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoFEMME eco (czarny)

129,00 

Rękawiczki damskie

napoFELT (czarny/szary)

219,00 

Rękawiczki damskie

napoPELLE (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny/złoty)

259,00 

Charakterystyka rękawiczek ozdobnych: nieograniczone możliwości stylizacyjne

Ozdobne rękawiczki występują w wielu różnych odsłonach. Koronkowe, z dżetami i ćwiekami, z tiulu, z aplikacjami z pereł i cyrkonii, ażurowe i kabaretkowe, ze stylowymi wycięciami i bez palców – możliwości są niemal nieograniczone, tak jak jest nieograniczona ilość stylizacji, w których można je wykorzystać. Dzięki ogromnej różnorodności ozdobne rękawiczki można dobrać w zależności od okazji i idealnie dopasować je do ubioru oraz swoich osobistych preferencji. Takie modele są niezwykle stylowe, a odpowiednio dobrane będą kropką nad „i” każdej stylizacji. Dlatego wybierając rękawiczki ozdobne, warto zastanowić się, w jakim stylu będziemy się najlepiej czuć i jaki model najlepiej dopełni nasz ubiór.

Wady i zalety rękawiczek ozdobnych

Ozdobne rękawiczki to niezwykle stylowe modele, które świetnie sprawdzą się w tematycznych stylizacjach, można je wówczas idealnie dobrać do stroju. Takie modele jak żadne inne oddają charakter i styl osoby, która je nosi. Warto jednak wskazać, że rękawice z ozdobami często są nieco ekstrawaganckie. Dlatego nie sprawdzą się w roli eleganckiego, czy ponadczasowego dodatku, który sprawdzi się w codziennych stylizacjach. Dlatego zazwyczaj warto mieć dwie pary rękawiczek – klasyczne i ozdobne, które pomogą stworzyć niezliczoną ilość outfitów.

Jest wiele rodzajów rękawiczek – rękawiczki neonowe i klasyczne, rękawiczki całuski i zimowe, wełniane i skórzane, rękawiczki kaszmirowe czy wełniane. Jedni wolą klasyczne, ponadczasowe rozwiązania, drudzy wybiorą ozdobne modele z aplikacjami, jeszcze inni będą preferować styl sportowy i postawią na wygodne, praktyczne modele z funkcją dotykową. Dlatego wybór idealnej pary rękawic wcale nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Dobór rękawiczek powinien być podyktowany indywidualnymi preferencjami i upodobaniami, by dobrze się w nich czuć. Jeśli poszukujesz ponadczasowych rękawiczek, najlepiej sprawdzą się modele wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej lub ekologicznej. Rękawiczki skórzane damskie czy rękawice skórzane męskie są bardzo praktyczne, dzięki czemu sprawdzą się jako dodatek do każdej stylizacji na każdą okazję.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00