Spis treści:

  1. Charakterystyka rękawiczek świątecznych: co warto o nich wiedzieć?
  2. Zalety i wady rękawiczek świątecznych: poznaj je!

Rękawiczki to dodatki, które mogą być nie tylko praktycznym akcesorium, ale również świetnym uzupełnieniem okazjonalnej stylizacji. Skórzane rękawice to ponadczasowe modele, które sprawdzą się w każdej stylizacji na wiele okazji. Jeśli jednak poszukujesz zimowych rękawiczek, które jednocześnie podtrzymają atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, postaw na świąteczne rękawiczki. Takie modele nie tylko zapewnią komfort cieplny, ale również wprowadzą Cię i Twoje otoczenie w świąteczny nastrój. Rękawiczki na święta występują w wielu różnych odsłonach, dzięki czemu możesz wybrać takie, które najlepiej będą odpowiadały Twoim upodobaniom i stylistycznym preferencjom. Jakie są zalety i wady rękawiczek na święta? O tym już za chwilę!

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (brązowy)

239,00 

Rękawiczki damskie

napoREBEL (czarny/czerwony)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (brązowy)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoCORE eco (czarny)

129,00 

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH WMN (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoROCK (różowy/złoty)

239,00 

Charakterystyka rękawiczek świątecznych: co warto o nich wiedzieć?

Świąteczne rękawiczki to zdecydowanie wyjątkowe modele, które świetnie wprowadzają w bożonarodzeniowy nastrój i doskonale korespondują z emanującą zewsząd aurą. Takie modele przeznaczone są na grudzień, dlatego doskonale sprawdzają się w roli rękawiczek zimowych. Dodatkowo rękawiczki z motywem świątecznym można dobrać do swoich indywidualnych preferencji. Świąteczne rękawiczki pojawiają się z minimalistycznymi nadrukami śnieżynek, choinek czy sani z zaprzęgiem reniferów, ale nie tylko. Dla osób, które uwielbiają emanować świątecznym nastrojem, dedykowane są modele wyposażone dodatkowo w kolorowe diody. Niektóre modele mają doszywane, inne wyszywane świąteczne motywy. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego każdy bez większego problemu znajdzie idealny model dla siebie, który będzie nie tylko tematycznym, ale i stylowym uzupełnieniem każdej grudniowej stylizacji.

Zalety i wady rękawiczek świątecznych: poznaj je!

Rękawiczki na święta to modele, które będą nieocenionym gadżetem na grudzień. Stylowe, śmieszne, tematyczne to idealne rękawiczki ozdobne, które dopełniają zimowe stylizacje na czas bożonarodzeniowych przygotowań. Główną ich zaletą jest to, że łączą elementy ozdobne z praktycznymi – mimo zastosowanych w nich świątecznych motywów są bardzo ciepłe, bo muszą sprawdzić się podczas grudniowych mrozów i niesprzyjających warunków pogodowych. Mimo wielu zalet, mają jednak również wady. Rękawice na święta to idealne modele na zimę, ale trudno wykorzystać je do stworzenia eleganckiego, szykownego outfitu – tu nadal prym wiodą rękawiczki skórzane damskie i rękawice ze skóry męskie. Dodatkowo w okresie poświątecznym tracą swój urok i trzeba je zastąpić ponadczasowymi modelami, np. rękawiczkami z irchy czy wełnianymi. Niemniej jednak trudno im odmówić świątecznego klimatu, który w grudniu jest nieoceniony.

Rękawiczki męskie

napoDRIVE (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoWOOL (czarny)

219,00 

Rękawiczki sportowe

napoTECH (czarny)

109,00 

Rękawiczki damskie

napoCLASSIC (czarny)

239,00 

Rękawiczki męskie

napoSPORT (czarny)

249,00 

Rękawiczki męskie

napoMODERN (czarny)

259,00 

Rękawiczki damskie

napoSTUD (czarny)

259,00 

Rękawiczki męskie

napoMEN (czarny)

259,00